danka_v_dorozi: (зрілість)
[personal profile] danka_v_dorozi
Коли я мовчу, я себе розумію і повністю підтримую. Бо всередині я чітко розумію таке: я вибираю як я поводжуся у свій час, а часу я не вибирала. Я рада, що живу зараз. Я також дякую Богові за те, що все в мому житті складалося досі так як є: я познайомилася з тими людьми, які зараз є друзями, я незаміжня і в мене немає рідних дітей (це мінус, щоб ви розуміли, але я рада навіть цьому мінусу зараз), ми з братом найближчі друзі і поважаємо вибори одне одного, я працюю саме там, де б і хотіла, зрештою, зовсім-зовсім не випадково саме напередодні першого Майдану я закохалася у чудову людину.
Поки я мовчу і думаю, я знаю, що немає змісту всі свої сили вганяти у гнів, погані думки і слова, скарги, сварки і обмовляння. Є значно важливіші речі і завдання. Наприклад, зробити ту роботу, яку обіцяла, наприклад, навчитися надавати першу медичну допомогу, наприклад, піти і бути з тими, кого несправедливо засуджують, наприклад безперервно молитися.
Коли я мовчу, я знаю, що найважливіші речі прості і залежать від того що саме зараз зі мною. Часом ця найважливіша річ - напекти сирників брату на сніданок перед роботою. Знаю, що молитва є найсильнішою, навіть коли на мирне вирішення ситуації в Україні мало шансів. Знаю, що Бог не мовчить, мовчу ж я. Знаю, що як би я не переживала, все одно треба дзвонити час від часу батькам і потішитися з ними по телефону тим, що ми є і розказати про хороші справи за сьогоднішній день.
Знаю, що за першого шансу я постараюся помиритися з тим, з ким не зробила цього вголос, хоч багато разів у серці. Знаю, що ця ситуація яка зараз в Україні  дає немовірну свободу. Востаннє я відчувала таку, коли у 2010р. півроку була без роботи і з низькою оцінкою своїх робочих перспектив. Це відчуття повної передачі себе в руки Богові, це вдячність на найменше, бо все помічається, це воля робити найкращі речі. А зараз навіть краща ситуація (я не здаюся цинічкою, хочу сподіватися), бо я також знаю, що немає непочутих молитов. Немає-немає-немає. Знаю, що є наслідки втамованого обурення, проковтнутих фальсифікацій і закривання очей на хабарі, великого обману і маленьких брехонь.
"Збуди нас, Господи", - писав колись Дрейк. "Будь поруч в цьому вогні, в якому мене розбуджено напівсонну" - додаю зараз я.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

danka_v_dorozi: (Default)
danka_v_dorozi

March 2014

S M T W T F S
      1
2345 678
9101112131415
1617 18 19202122
23242526272829
3031     

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 12:24 am
Powered by Dreamwidth Studios