danka_v_dorozi: (зрілість)
[personal profile] danka_v_dorozi
Коли я мовчу, я себе розумію і повністю підтримую. Бо всередині я чітко розумію таке: я вибираю як я поводжуся у свій час, а часу я не вибирала. Я рада, що живу зараз. Я також дякую Богові за те, що все в мому житті складалося досі так як є: я познайомилася з тими людьми, які зараз є друзями, я незаміжня і в мене немає рідних дітей (це мінус, щоб ви розуміли, але я рада навіть цьому мінусу зараз), ми з братом найближчі друзі і поважаємо вибори одне одного, я працюю саме там, де б і хотіла, зрештою, зовсім-зовсім не випадково саме напередодні першого Майдану я закохалася у чудову людину.
Поки я мовчу і думаю, я знаю, що немає змісту всі свої сили вганяти у гнів, погані думки і слова, скарги, сварки і обмовляння. Є значно важливіші речі і завдання. Наприклад, зробити ту роботу, яку обіцяла, наприклад, навчитися надавати першу медичну допомогу, наприклад, піти і бути з тими, кого несправедливо засуджують, наприклад безперервно молитися.
Коли я мовчу, я знаю, що найважливіші речі прості і залежать від того що саме зараз зі мною. Часом ця найважливіша річ - напекти сирників брату на сніданок перед роботою. Знаю, що молитва є найсильнішою, навіть коли на мирне вирішення ситуації в Україні мало шансів. Знаю, що Бог не мовчить, мовчу ж я. Знаю, що як би я не переживала, все одно треба дзвонити час від часу батькам і потішитися з ними по телефону тим, що ми є і розказати про хороші справи за сьогоднішній день.
Знаю, що за першого шансу я постараюся помиритися з тим, з ким не зробила цього вголос, хоч багато разів у серці. Знаю, що ця ситуація яка зараз в Україні  дає немовірну свободу. Востаннє я відчувала таку, коли у 2010р. півроку була без роботи і з низькою оцінкою своїх робочих перспектив. Це відчуття повної передачі себе в руки Богові, це вдячність на найменше, бо все помічається, це воля робити найкращі речі. А зараз навіть краща ситуація (я не здаюся цинічкою, хочу сподіватися), бо я також знаю, що немає непочутих молитов. Немає-немає-немає. Знаю, що є наслідки втамованого обурення, проковтнутих фальсифікацій і закривання очей на хабарі, великого обману і маленьких брехонь.
"Збуди нас, Господи", - писав колись Дрейк. "Будь поруч в цьому вогні, в якому мене розбуджено напівсонну" - додаю зараз я.

Date: 2014-01-23 01:22 am (UTC)
From: [identity profile] xpywuk.livejournal.com
Амінь.

Сили тобі та всім нам!

Date: 2014-01-23 03:34 pm (UTC)
From: [identity profile] marimarfa.livejournal.com
Данцю, це один в один мої думки (хоч я якраз заміжня і з малечею на руках). Не можу сказати краще, ніж ти сказала, просто хочу відмітитися, що і я думаю, молюся, роблю те, що можу - хоча це й дуже мало.

Profile

danka_v_dorozi: (Default)
danka_v_dorozi

March 2014

S M T W T F S
      1
2345 678
9101112131415
1617 18 19202122
23242526272829
3031     

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 12:15 am
Powered by Dreamwidth Studios